Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

Kutu Tasarımı ve Matbaa Baskı Süreci Nasıl İşler?

Kutu Tasarım ve Basım Fiyatı Nedir?

Kutu tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve teklif sürecini takiben, firmamızca sunulacak ürün -hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. 
 
Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak kutu konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri , hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu , bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. 
 
Daha sonra reklam ajansımız firmanın talep etmiş olduğu kutu tasarımı için daha önce hazırlanmış olan örneklerle kutu ölçüleri, kağıt türü, baskı uygulamaları konusunda onayını alır. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi hızlı biçimde teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine kutu tasarımı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen kutu tasarımları firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Baskı aşamasına gelen kutu tasarımları matbaa bölümüne aktarılarak sipariş bilgileri doğrultusunda üretime alınır.
 
Baskısı tamamlanan kutular, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan ürünler müşterimizin adresine teslim edilir.
 

Kutu Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kutu gibi ambalaj ürünlerinin üretiminde matbaa baskı ve tasarım fiyatları, kutunun, boyut,u baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki kutu tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

Kutu Tasarımı ve Basımında Sizin İçin En İyisini Sunuyoruz.

Kutu tasarımı fotoğraf, tasarım ve ambalaj bilgisine sahip uzman kişilerce yapılması gereken önemli bir konudur. Kutu tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar ve endüstriyel ürün tasarımcıları tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan, pazarlama sıkıntısı olmayan ürünler ortaya çıkar. Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsel kullanımı, karmaşık ve müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar firmanızın ürün ve hizmet kalitesini olumsuz etkilerken rakiplerinizi bir adım öne çıkarır. Sadece renk şöleninden oluşan kutu tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 

Kutu Nedir?

İçine gizlemek, korumak, arşivlemek, taşımak vb. amaçlarla materyallerin konulduğu karton, oluklu kağıt veya mukavvadan üretilen ambalaj ve paketleme ürününe verilen isimdir. Günümüzde çok farklı ihtiyaçlara yönelik kullanılmakta olan kutular bulunmaktadır. Ambalajın günümüz dünyasındaki etkisi göz önüne alındığı zaman firmaların ve ürünlerin kimliklerini taşıyan ve yansıtan bir reklam ve tanıtım aracıdır.
 

Bir Kutu Tasarımınra Neler Olmalıdır?

Kullanım alanına göre farklı boyut, kağıt ve üretim seçenekleri mevcuttur. Fakat  kutular üzerinde sahibinin isim, unvan, açık adres ve iletişim bilgilerinin bulunması gereklidir. Farklı amaçlar için (arşivleme, taşıma, reklam vb.) amaçlarda kullanılacak kutular içinde üzerine görsel tasarımlar hazırlanarak bastırılabilir.
Ayrıca ürün ambalajlanmasında kullanılacak kutular için özel görsel tasarımlar hazırlanabilir. Kutular içindeki korumakla birlikte kullanım alanına göre içindeki tanıtmak, içindekini sattırmak gibi misyonlar üstlenir. Kutunun kullanım alanına göre görsel tasarımı detaylara dikkat ederek, açık, farklı ve anlaşılabilir biçimde tasarlanmalıdır.
 

Kutu Çeşitleri Nelerdir?

Kutular kullanım alanlarına göre tasnif edilebilir. Ayakkabı kutusu, kravat kutusu, baklava kutusu vb. Ama bizler kutuların kullanım alanı ne olursa olsun kutuları üretim biçimine göre bir tasnife tabi tutmaktayız. Bu tasnife göne kutular; Dopel kutu, mikro dalga kutu, dip yapışmalı kutu, dip kilitli kutu, oluklu kutu, display kutu, pencereli kutu,  saplı kutu olarak tasnif edilir.
 

.İhtiyacınız olan kutu tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.