Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

karton çanta tasarımı basımı baskısı örnekleri ankara matbaa reklam ajansı

Karton Çanta Tasarımı ve Baskı Süreci Nasıl İşler?

Karton Çanta Tasarımı ve Baskı Fiyatı Nedir?


Karton çanta ile ilgili ön görüşmeler ve teklif sürecini takiben, firmamızca sunulacak ürün -hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak karton çanta konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, istekleri bu görüşmeler neticesinde netlik kazanır. Müşterimizin talep etmiş olduğu karton çanta tasarımı için, önceden hazırlanmış olan örneklerle karton çanta ölçüleri, kağıt türü, baskı uygulamaları konusunda karşılıklı mutabakat sağlanır. Tasarımda kullanılacak olan doneler (logo, fotoğraf vb.) teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır. Gerekli bilgiler doğrultusunda alternatifli çanta tasarımları hazırlanarak firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine karton çanta tasarımının taslakları sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen karton çanta  tasarımları firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Baskı aşamasına çanta  tasarımları matbaa bölümüne aktarılarak önceden karar verilmiş kağıt türüne, boyutuna ve baskı sonrası uygulamalara uygun olarak üretime alınır.
 
Matbaamızda tamamı renk kalibrasyon sistemli son teknoloji ofset baskı makinelerinde baskısı yapılan karton çantalarda baskı sorunlarının önüne geçmek için BKS sistemine tabi tutulur. BKS sistemi baskı sırasında sık karşılaşılan sorunların önüne geçmek amacıyla firmamızın oluşturduğu özel bir kalite kontrol sitemidir.  BKS sistemi ile müşterilerimizin ekranda gördüğü ile baskı sonrası arasında farkın önüne geçilir. Baskısı tamamlanan karton çantalar, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan karton çantalar müşterimizin adresine teslim edilir.
 

Karton Çanta Baskı ve Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Kağıt çantaların matbaa baskı ve tasarım fiyatları, çantanın, boyut, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki kağıt çantanın tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

Karton Çanta Tasarımı ve Basımında Kaliteyi Sunuyoruz.


Karton Çanta tasarımı görsel tasarım ve iletişim bilgisine sahip uzman kişilerce hazırlanması gereken önemli bir konudur. Karton çanta  tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar. Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz kağıt tercihleri ve yanlış tasarım uygulamalarının kullanımı, dayanıksız ve kalitesiz ve görsellikten uzak ürünler meydana getirir. Bu bağlamda bizler, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz. Müşterilerimizin reklam ve tanıtım faaliyetlerinde yol haritası belirlemeyi, çalıştığımız firmaların çözüm ortağı olmayı, iş yaptığımız her müşterimize değer katmayı ve para kazandırmayı hedefleyen bir firmayız.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü karton çanta tasarımı ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset makineleriyle matbaamızda karton çanta baskısı ve imalatı yapılmaktadır.
 

Karton Çanta Nedir?


Taşıma amacıyla kalın gramajlı kartondan üretilmiş farklı ölçülerde üretimi mevcut olup geniş bir tasarım alanına sahip reklam ve tanıtım aracıdır.
Bir Karton Çantada Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?
Karton çantalar kullanılacak sektöre göre özel tasarımlarla üretilmektedir. Karton çantalar dış mekan reklam araçları olarak değerlendirilmeli tasarımlar ona göre hazırlanmalıdır. Anlık görünürlük özelliği taşıyan reklam ürünlerinde kısa, net, açık tasarım kullanılmalıdır. Karton çantanın kullanılacağı ürüne göre boyutları iyi seçilmeli, çantanın içine konulacak ürünün ağırlığı hesaplanarak ürün tercihi ona göre yapılmalıdır. Karton çantanın taşıma saplarının türü ve şekli çantanın taşıma kapasitesine göre doğru olarak belirlenmelidir. 
              

Karton çanta Çeşitleri Nelerdir?


Karton çantalar boyutlarına göre sınıflandırılır. Genel kullanım ölçüleri aşağıdaki ölçüler olmakla birlikte farklı boyutlarda özel karton çanta üretimleri yapılabilmektedir.
11,4×15,3 cm Körük: 5 cm Baskılı Karton Çanta
17×27 cm Körük: 7 cm Baskılı Karton Çanta
19,1×24 cm Körük: 9,5 cm Baskılı Karton Çanta
26×38 cm Körük: 8 cm Baskılı Karton Çanta
55×38 cm Körük: 12 cm Baskılı Karton Çanta
Kağıt çeşidine göre karton çanta üretiminde ise aşağıdaki gibi sınıflandırılır
Amerikan bristol karton çanta, kraft karton çanta(geri dönüşümlü karton çanta); Kuşe karton çanta;
Kroma Karton Çanta
 

.İhtiyacınız olan karton çanta tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.