Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

katalog tasarımı basımı baskısı ornekleri fiyatları ankara konya reklam ajansı matbaa

Katalog Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci, Fiyatı

Katalog tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firmamızca sunulacak hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır.
 
Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak katalog konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu, bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri de göz önünde bulundurularak katalog tasarımları hazırlanır ve sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. Kendi sorumluluklarının bilincinde olarak, müşterilerimizden kaynaklanan gecikme ve sorunları hatırlatmayı görev addeder.
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine katalog tasarımının taslağı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen katalog tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen katalog tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Baskısı tamamlanan kataloglar, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan katalog ürünleri müşterimizin adresine teslim edilir.
 
katalog tasarımı ve basımı matbaa katalog örneği
 

Katalog Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatları Nasıl Oluşturulur?

Katalogların matbaa baskı ve tasarım fiyatları, boyut, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki kataloğun tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

Katalog Tasarımı ve Basımında Kaliteyi Sunuyoruz.

Katalog, fotoğraf, tasarım ve matbaa bilgisine sahip uzman grafik tasarımcılarca hazırlanması gereken önemli bir iştir. Katalog tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
 
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar, firmanızın yanlış algılanmasına neden olur. Bu tarz gelişi güzel hazırlanan çalışmalar hem paranızın hemde zamanınızın boşa gitmesine sebep olurken rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.
 
Bizler, sadece renkli sayfalardan oluşan katalog tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönelik her türlü katalog tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset baskı makinelerinde matbaa baskısı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.
 

Katalog Nedir?

Katalog bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için hizmetler veya ürünler hakkında detaylı bilgiler sunan,  çok sayfalı bilgilendirme ve reklam tanıtım aracıdır. Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler içeren kataloglar firmaların müşteri temsilciler ve vitrinleri olarak tanımlanabilir.
Teknik veri ve detaylı anlatımlar içeren kataloglar broşürlere göre daha kapsamlı reklam ürünleridir. Kataloglar firmaların ürün - hizmet portföyüne göre her ürün ve hizmete ayrı ayrı düzenlenebileceği gibi, firmanın tüm ürün ve hizmetlerini kapsayan tek bir katalog tasarımı da tasarlamak mümkündür.
 

Katalogda Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Katalogda, ürün ve hizmetin detaylı tarifi, farkları ve üstünlükleri ve teknik veri ve kullanım bilgileri yer almalıdır. Kataloglar diğer reklam araçlarına göre müşteri  kitlesinin cevap aradığı tüm sorulara cevap verecek bir biçimde hazırlanmalıdır. Katalog tasarımlarında hedef müşteri  ve firmanın pazarlama stratejileri ile rakip firmaların ürün gamı vb. noktalar göz önünde bulundurulmalıdır. Katalog tasarımında yazıdan ve teknik verilerin yanında ürün ve hizmete dair fotoğraflarla müşterilerin görsel açıdan bilgi sahibi olması sağlanmalıdır.
Unutulmamalıdır ki kalite görsel ögelerle desteklenen tasarımlar satışlar üzerinde çok büyük bir etki yaratmaktadır. Kullanılan görsellerin detayları ve müşterilerinize sağladığı bilgi, çoğu zaman sayfalarca yazıdan daha etkili olmaktadır.
 

Katalog Çeşitleri Nelerdir?

Kataloglar çok farklı üretim biçimleriyle sunulabildiği için çeşit sadece ciltleme biçimlerine göre tasnif edilebilir.
Kataloglar cilt biçimlerine göre; tel dikişli (dergiler gibi), amerikan ciltli (kitaplar gibi), spiral ciltli, klasör içi föy şeklinde tasarlanabilir. 
Katalog basımında en çok tercih edilen boyut 21x29.7 cm (A4) ölçülerinde olmakla birlikte, çok farklı ölçülerdede katalog tasarımları hazırlanabilmektedir.
Katalog baskısı ve üretiminde kullanılan kağıtlar kataloğun formu, sayfa tasarımları, karar verilen cilt biçimi ve  baskı sonrası uygulanacak laminasyon  türüne göre belirlenmelidir. Her kağıt türü her cilt tipine uygun olmamakla beraber kataloğun basılacağı kağıdın yanlış seçimi ciltleme ve baskı kalitesinde önemli kayıplar yaşanmasına neden olacaktır.
 

İhtiyacınız olan katalog tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.