Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

0642 katalog tasarimi basimi baskisi fiyatlari ankara konya matbaa reklam ajansi

Katalog Tasarımı ve Matbaa Basımında Profesyonel Çözüm Ortağı.

Konya'da katalog tasarımı ve basımı hizmetleri sunan firmamız, katalog çalışmalarını hazırlarlarken fotoğraf çekimi, grafik tasarım, matbaa basımı, baskı sonrası tüm üretim aşamalarını kendi bünyesinde yürütür, anahtar teslimiçözümler sunar. Katalog tasarımında ürün ve firma kalitesini yansıtan özgün, müşteri hedef kitlesine hitap eden, net, akılda kalıcı tasarımlar üretir.  Kataloglarınıza farklı bir boyut kazandıracak matbaa basım ve üretim teknikleri ile sıradışı reklam ürünleri ortaya koyar. Konya'da müşterilerinin reklam ihtiyaçları için hızlı, ekonomik çözümler üretmek üzere çalışan firmamız, reklam çalışmalarını kendi bünyesinde tek çatı altından yürüterek müşterilerine zaman ve nakit kazancı sağlar. Katalog tasarımı ve basımında zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. Katalog tasarımı ve matbaa basımıda koruyucu fiyat politikası ile müşterilerine uygun fiyata kaliteli reklam çalışmaları hazırlar.

İhtiyacınız olan iyi tasarımsa, destek verecek çözüm ortağınız burada!

En lezzetli yemekler maharetli ustaların elinde pişer. Görsel ve duygusal olarak hedef kitlenize hitap eden tasarımlarda yalnızca profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanabilir. Görsel iletişimin en yoğun şekilde yaşandığı günümüzde, bizler müşterilerimizin katalog tasarımı konusunda ihtiyaçlarına yönelik sıradan çözümler yerine farklılaştırıcı çözüm önerilerini sunuyoruz. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtacak kataloglarını tasarımlarını ve basımını yaparken hedef kitlenize hitap edecek, sizi farkettirecek işler için çalışıyoruz. Konya'da katalog tasarımı ve basımı hizmetlerini müşterilerimize sunarken varolanı yeniden yapmak için değil, benzersiz işlere imza atmak için çalışıyoruz. 

Katalog çalışmalarınızın tasarımı ve basımı hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir veya istediğiniz katalogun özelliklerini yazarak online fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Reklam çalışmalarınız için sizinle irtibat kurularak gerekli konularda bilgi müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere sunulacaktır.
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.