Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

broşür tasarımı basımı baskısı örnekleri fiyat ankara konya reklam ajansı matbaa

Broşür Tasarımı, Matbaa Basımı, Üretim Süreci Fiyatları

Broşür tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firmamızca sunulacak hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır.
 
Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak broşür konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu, bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri de göz önünde bulundurularak broşür tasarımı hazırlanır ve sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. Kendi sorumluluklarının bilincinde olarak, müşterilerimizden kaynaklanan gecikme ve sorunları hatırlatmayı görev addeder.
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine broşür tasarımının taslağı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen broşür tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen broşür tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Baskısı tamamlanan broşürler, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan broşürler müşterimizin adresine teslim edilir.
 
ankara matbaa reklam ajansı broşür tasarımı ve basımı

Broşür Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Broşürlerin matbaa baskı ve tasarım fiyatları, boyut, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki broşürün tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

Broşür Tasarımı ve Basımında Kaliteyi Sunuyoruz.

Broşür, fotoğraf, tasarım ve matbaa bilgisine sahip uzman grafik tasarımcılarca hazırlanması gereken önemli bir iştir. Broşür tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
 
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar, firmanızın yanlış algılanmasına neden olur. Bu tarz gelişi güzel hazırlanan çalışmalar hem paranızın hemde zamanınızın boşa gitmesine sebep olurken rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.
 
Bizler, sadece renkli sayfalardan oluşan Broşür tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönelik her türlü broşür tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset baskı makinelerinde matbaa baskısı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.
 

Broşür Nedir?

Broşür bir firmanın ürün veya hizmetlerinin için tanıtımı için kullanılan kağıt üzerine baskılı reklam ve tanıtım aracıdır.   Hizmetler  veya ürünler hakkında bilgiler sunan,  çok sayfalı olmayan bilgilendirme ve pazarlama ürünleridir.  Kataloglara göre daha az sayfalı ve genellikle tek bir ürün veya hizmete yönelik olarak hazırlanan reklam araçlarıdır. Broşürler kataloglar kadar uzun ve kapsamlı üretim sürecine sahip olmayan hızlı hazırlanıp çok sayıda bastırılıp farklı dağıtım kanallarıyla dağıtımı yapılabilen ürünlerdir.  Broşürler reklam faaliyetlerinde tutundurma ve akılda kalma süreçlerinde de etkili bir biçimde kullanılır.
 

Broşür Tasarımında  Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Günümüz reklam koşullarında firmaların bir çoğu ürün ve hizmetlerini duyurmak amacıyla broşürleri kullanmaktadır. Tüketicilerin her konuda konuda bir çok broşürle karşılaştıkları düşünülürse, size ait broşürlerde ne gibi detaylar olmalıdır ki amacına ulaşsın ve hedef kitlesine hitap etsin. Öncelikle broşürler sade ve görsel açıdan kaliteli bir görünüm sergilemelidir. Tasarım olarak dikkat çekici, vurgulayıcı cümlelere yer verilmelidir. Ürün veya hizmet hakkında detaylara takılmadan, cezbedici ve farkları ortaya koyan bilgiler sunulmalıdır. Ürün hedef kitlesinin isteklerine cevap verecek bilgilere cevap vermeli, müşterinin aklında soru işareti veya kıyaslamaya yer bırakmamalıdır. Eğer broşür kampanya veya özel bir hizmet için düzenlenmişse, kampanya sloganı ve görselleri kısa,  anlaşılır bir biçimde kullanılmalıdır. Müşterilerinizin size ulaşacağı adres ve iletişim bilgilerine yer verilmelidir. Bir broşür tasarımı içeriği ne olursa olsun fazlalıklardan arındırılmalı ve yazıya boğulmamalıdır. Sayfalarca yazıyı sonuçta kimse okumak istemez. Broşür boyutları dağıtım kanalları göz önünde bulundurularak belirlenmelidir. Özel lokasyon ve matbaa baskı uygulamalarıyla dikkat çekici kılınmalıdır. Müşterileri cezbedecek kampanya veya indirimli fiyatlara yer verilmelidir.
 

Basımı ve Tasarımı Yapılan Broşür Çeşitleri Nelerdir?

Broşür çeşitleri genel bir kısıtlama yapmaksızın her ebat ve ölçüde tasarlanabilir. Boyutları belirlemede en önemli unsur eldeki içerik, baskı giderleri ve dağıtım yollarıdır. Posta kutularına dağıtılacak bir broşür için A4 boyutunda tasarımlar yapmak gereksiz ve kullanışsız olacaktır
 
Broşürler cilt tipine göre; tel dikişli ve katlamalı biçimde olabilir. Boyutlarına göre en çok kullanılan broşür çeşitleri ise
21x29.7 cm, broşürler sayfa sayısı değişir
14.8.x21 cm, broşürler  sayfa sayısı değişir
10.x14 cm, broşürler  sayfa sayısı değişir
10x21 cm Tek kırım  4 sayfa broşür
10x21 cm 2 kırım 6 sayfa broşür
16x16 cm broşürler
22x22 broşürler
33x35 cm broşürler
Bu standart broşür ebetları dışanda özel form ve özel kesimle şekillendirilmiş broşürler basılabilir
 

İhtiyacınız olan broşür tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


 
 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.