Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

afiş poster tasarımı basımı baskısı fiyatı ankara konya reklam ajansı matbaa

Afiş Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci, Fiyatları

Afiş tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firmamızca sunulacak hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak afiş konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu , bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak gerekli görülen görseller temin edilir.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak afiş tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için reklam ajansı-müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. 
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine afiş tasarımının taslağı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen afiş tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen afiş tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Basımı tamamlanan afişler, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan afişler müşterimizin adresine teslim edilir.
 
 

Afiş Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Afişlerin baskı ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki afişin tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

Afiş Tasarımı ve Matbaa Baskısında Kaliteyi Sunuyoruz.

Afiş tasarımı fotoğraf ve tasarım bilgisine sahip uzman kişilerce yapılması gereken önemli bir konudur. Afiş tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar hazırlanması, firmanızın yanlış algılanmasına neder olur ve rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.
 
Günü birlik ve sadece renkli bir sayfadan oluşan afiş tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Farklı ölçü ve özellikteki her türlü afiş tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset makineleriyle matbaamızda basımı yapılmaktadır.

Afiş Nedir?

Bir ürün, hizmet, organizasyon, veya kampanyanın duyurulmasında, ilan edilmesinde kullanılan görsel reklam aracıdır. Afiş aynı zamanda tv, radyo,gazete  gibi basın ilanlarının desteklenmesinde kullanılan yaygın bir materyaldir.  Afiş günümüzde billboard, CLP, gibi alanlarda da etkin bir biçimde kullanılan bir açık hava reklam aracıdır.

Afişte Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Amacı, taşıdığı mesajı süratle iletmek olan afişler izlenmek için değil, anında fark edilmek ve ilgi çekmek  için tasarlanmalıdır. Afişin ana amacı enformasyon vermek yerine, mesajı çarpıcı şekilde iletmek olmalıdır. Bu nedenle diğer medya aracından farklı tasarım kriterlerini içermektedir.
 
 • 1. İlk bakışta algılanabilir olmalı, mesaj çarpıcı ve hızlı iletilmeli, mesaj duygusal ve uyarıcı olmalı,
 • 2. Sözcükler kısa, ilginç ve anlaşılır olmalı, mesaj bilgilendirmekten ziyade eyleme geçirici olmalı,
 • 3. Özgün görsellerle, sözcüklerin sayısı azaltılmalı,
 • 4. Görsel düzenlemesi çarpıcı, basit ve yalın olmalı, benzerlikten kaçınılmalı
 • 5. Tasarım ve tipografi gereksiz detaydan arındırılmalı,
 • 6. Kullanılan imge ( görüntü) tek olmalı, birden çok imge kullanılmalı,
 • 7. Yazı imgenin can sıkıcı şekilde bir tekrarı olmamalı,
 • 8. Tipografiği en az on metreden okunacak büyüklükte ve sade olmalı,
 • 9. Zemin renk kontrast olmalı imgeyi öne çıkarmalı,
 • 10. Etrafındaki artışlardan az etkilenecek şekilde tasarlanmalı,
 • 11. TV ve diğer basın ilanları ile birlikte bütünlük sağlamalıdır.

En Çok Baskısı ve Tasarımı Yapalan Afiş Çeşitleri Nelerdir?

Afişler boyutlarına göre türlere ayrılabilir. Afişlerde boyutlama kriteriyse afişin kullanım alanıyla belirlenir. Sokaklarda veya toplu taşıma araçlarında kullanılacak bir afiş için 70x100 cm boyutlarında afiş bastırmak afişin dağıtım ve asma aşamasında sorunlar çıkartır. Bu yüzden afiş bastırmadan önce azılacağı yerlerde göz önünde bulundurulmalıdır. Afişlerin basımında I. hamur, kuşe veya karton kağıtlar kullanılabilir. Afişler 32x45 cm, 35x50 cm, 50x70 cm, 45x64 cm, 41x57 cm, 57x82 cm, 64x90 cm, 70x100 cm, 33x70 ölçülerinde tasarlanıp bastırılabilir.
 

İhtiyacınız olan afiş tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.