Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

clp billboard tasarımı basımı baskısı örnekleri fiyatı fiyatları ankara konya reklam ajansı matbaa

CLP - Billboard Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci, Fiyatları

CLP - Billboard tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firmamızca sunulacak hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak CLP - Billboard konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu , bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak CLP - Billboard tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine CLP - Billboard tasarımının taslağı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen CLP - Billboard tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Basım aşamasına gelen CLP - Billboard tasarımları, Baskı bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda dijital baskı, serigrafik baskı veya ofset matbaa basımı yapılır.
 
Basımı tamamlanan CLP - Billboard, önceden kararlaştırılan tarihte dağıtım noktalarına teslim edilir. Açık hava reklam planlaması reklam ajansımız tarafından yapılan işlerde basım, dağıtım ve yayınlama süreçleri reklam ajansımız tarafından takip edilir.
 
 

CLP-Billboard Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Oluşturulur?

Clp ve billboardların baskı ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki clp, billboard tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

CLP – Billboard Nedir?

Bir ürün, hizmet, organizasyon, veya kampanyanın duyurulmasında, ilan edilmesinde kullanılan görsel açık hava reklam aracıdır. Clp - billboard aslında çok eskiden var olan afişin günümüz reklamcılık sektöründe kullanıma sunulan yeni ve etkili bir tarzıdır. Aynı zamanda tv, radyo, gazete  gibi basın ilanlarının desteklenmesinde kullanılan yaygın bir açık hava reklam aracıdır.
 

CLP – Billboard Tasarımında Neler Olmalıdır?

Amacı, taşıdığı mesajı süratle iletmek olan CLP ve Billboard, izlenmek için değil, anında fark edilmek ve ilgi çekmek  için tasarlanmalıdır. Clp - Billboardin ana amacı enformasyon vermek yerine, mesajı çarpıcı şekilde iletmek olmalıdır. Bu nedenle diğer medya aracından farklı tasarım kriterlerini içermektedir.
CLP ve Billboarda tasarımında kullanılan yöntemler tüm açık hava ve iç mekan reklamlarında uyulması gerekli tasarım kurallarıdır.
 • İlk bakışta algılanabilir olmalı, mesaj çarpıcı ve hızlı iletilmeli, mesaj duygusal ve uyarıcı olmalı,
 • Sözcükler kısa, ilginç ve anlaşılır olmalı, mesaj bilgilendirmekten ziyade eyleme geçirici olmalı,
 • Özgün görsellerle, sözcüklerin sayısı azaltılmalı,
 • Görsel düzenlemesi çarpıcı, basit ve yalın olmalı, benzerlikten kaçınılmalı
 • Tasarım ve tipografi gereksiz detaydan arındırılmalı,
 • Kullanılan imge ( görüntü) tek olmalı, birden çok imge kullanılmalı,
 • Yazı imgenin can sıkıcı şekilde bir tekrarı olmamalı,
 • Tipografisi en az on metreden okunacak büyüklükte ve sade olmalı,
 • Zemin renk kontrast olmalı imgeyi öne çıkarmalı,
 • Etrafındaki artışlardan az etkilenecek şekilde tasarlanmalı,
 • TV ve diğer basın ilanları ile birlikte bütünlük sağlamalıdır.

Billboard ve CLP Çeşitleri Nelerdir?

Billboard ve CLP’ler boyutlarına göre türlere ayrılabilir. Billboard ve Clp boyutlarıysa kullanım alanıyla belirlenir.
 
Clp çeşitleri, clp durak, clp raket ve clp kuledir.
 
CLP Durak Ölçüleri: Görünen Poster Alanı : En: 1.150 mm   Boy: 1.710 mm
Açık hava reklamcılığının etkili reklam araçlarından olan ve günlük yaşamımızın birçok noktasında karşımıza çıkan reklam ürünü kent reklam sistemleri arasında büyük kitlelere ulaşmanın en etkili ve ekonomik yoludur.
 
CLP Raket Ölçüleri: Görünen Poster Alanı : En: 1.150 mm   Boy: 1.710 mm
Modern görünümlü CLP raketler (City Light Poster), 60 cm ayak üzerinde, içten aydınlatmalı reklam alanlarıdır, yayaların ve sürücülerin kolayca görebileceği merkezi konumu nedeniyle yüksek görülme oranı ile en kalabalık caddelerde dikkat çekmektedir.
 
CLP Silindir Kule Ölçüleri: Görünen Poster Alanı : En: 1.150 mm   Boy: 1.710*6mm
3 boyutlu yapısı ve gövde kısımlarındaki reklam alanları sayesinde 3 cephede 3 clp - Billboardla hizmet görüş alanı sunar. Kendi etrafında dönebilme özelliği, iki katlı ürünlerde 6 reklam yüzünün  görünebilmesi, içten aydınlatması, kavşak ve dönüş noktalarında bulunması nedeniyle etkili açık hava reklam aracıdır
 
Luna Billboard Ölçüleri: Görünen Poster Alanı : En: 3.400 mm   Boy: 1.900 mm
Kentin en işlek caddelerinde  binlerce kişiye ulaşmanın etkili yöntemi. Luna Bilboardlar çift yönlü görsellikleriyle ilan, reklam ve duyurularınızı geniş kitlelere duyurabilirsiniz
 
Işıklı Billboard Ölçüleri: Görünen Poster Alanı : En: 3.400 mm   Boy: 1.900 mm
Günlük yaşamın en etkili reklam iletim aracı açık havada sizi geniş kitlelere tanıtmanın en avantajlı yolu gece gündüz farketmeden binlerce kişiye ekonomik yollarla ulaşabilirsiniz.
 

İhtiyacınız olan CLP, Billboard tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.