Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

dön kart askili tasarımı basımı örnekleri baskısı ankara konya reklam ajansı matbaa

Dön Kart Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci, Fiyatları

Dönkart tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firmamızca sunulacak hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak dönkart konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu , bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak dönkart tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için reklam ajansı-müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar.
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine dönkart tasarımının taslağı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen dönkart tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen dön kart  tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Basımı tamamlanan dönkartlar, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan dönkartlar müşterimizin adresine teslim edilir.
 
 

Dön Kart Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Dön kartların baskı ve tasarım fiyatları yapılacak işin ölçüsü, adedi, kağıt çeşidi vb. fiyatı değiştiren faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz istediğiniz özellikteki dönkart tasarımı ve baskısı için fiyat teklifinizi özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 
 

Dönkart Tasarımı  ve Basımında Yüksek Kalite

Dönkart tasarımı fotoğraf ve tasarım bilgisine sahip uzman kişilerce yapılması gereken önemli bir konudur. Dönkart tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar hazırlanması, firmanızın yanlış algılanmasına neder olur ve rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.
 
Günü birlik ve etkisiz dönkart tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Kaliteden taviz vermeden, işleriniz adresinize teslim edilene kadar her aşama gerekli özeni göstererek üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizi doğru bildiği yanlışlar konusunda doğru şekilde bilgilendirmeyi,  reklam ve tanıtım faaliyetlerinde yol haritası belirlemeyi, çalıştığımız firmaların çözüm ortağı olmayı , iş yaptığımız her müşterimize değer katmayı ve para kazandırmayı hedefleyen bir firmayız.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü dönkart tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset makineleriyle matbaamızda basımı yapılmaktadır.


Dönkart Nedir?

Belirli ürün, hizmet veya kampanyaların ilanında kullanılan özel şekil ve forma sahip kullanım alanına genellikle asılarak kullanılan çift yüzlü reklam aracına dönkart denir.
 

Dönkart Tasarımında Neler Olmalıdır?

Dönkartlar belli bir ürün kampanya veya markaya yönelik hatırlatıcı veya yönlendirici olarak kullanılan uzun soluklu reklam araçlarıdır. Bu yüzden dönkart  tasarımları hazırlanırken yazı puntoları büyük kullanılmalı, fotoğraflar sade ve dikkat çekici olmalıdır. Dönkartlar özel kesim teknikleriyle farklı şekiller verilerek tasarlanmalıdır.  Dönkart tasarımları genellikle hatırlatıcı ve tekrarlayıcı reklam ürünledir. Bir tv, radyo veya basın reklamının, hatırlatıcısı olarak görev yapar. Bu yüzden dönkart tasarımlarında odak noktası, marka, görsel ve slogandır.
 

En Çok Baskısı ve Tasarımı Yapılan Dönkart Çeşitleri Nelerdir?

Dönkartlar belirli kalıplara sahip olmamakla birlikte mukavva üstüne sıvamalı, kartonet, veya foto blok sıvamalı olarak kağıt türü ve cilt biçimine göre sınıflandırılabilir.
Dönkartlar çift yüz baskılı karton veya mukavva üzerine sıvama şeklinde üretilir. Dönkart basımı yapılırken kullanılacağı alan ve mekan uygun biçimde kağıt tercihi yapılmalıdır. Tasarıma göre özel kesim bıçakları hazırlanıp farklı formlarda dönkartlar yapılabilmektedir.
 

İhtiyacınız olan dön kart tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.