Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

insört insert market tasarımı basımı fiyatı ankara konya reklam ajansı matbaa

İnsert Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci Fiyatları

İnsört (insert) tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firmamızca sunulacak hizmetlerin kapsamını ve bu süreçte  tarafların sorumluluklarını belirten ajans hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. Bu aşama sonrası firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak İnsört (insert) konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, hedef ve pazar stratejileri,  rakiplerinin konumu , bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. Tasarımda kullanılacak olan doneler teslim alınarak ön incelemeye tabi tutulur. Eldeki görsellerin kalitesi, kullanıma uygunluğu ve yeterliliği konusunda firmaya bilgi verilir. Eğer firmanın fotoğraf çekimine ihtiyacı varsa tasarım ekimizce fotoğraf çekimi planlanarak firmaya ait görsellerin temini sağlanır.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak İnsört (insert) tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan tasarım üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır.
 
Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için reklam ajansı-müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar.
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine İnsört (insert) tasarımının taslağı sunulur. Firma yetkililerince kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen insört (insert) tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen insört (insert) tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Basımı tamamlanan insörtler (insertler), önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan insörtler (insertler), müşterimizin adresine teslim edilir.
 
 

İnsört (insert) Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Oluşturulur?

İnsört (insert) baskı ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki İnsört (insert) tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.
 

İnsört (insert) Tasarımı ve Basımında Yüksek Kalite

İnsört (insert) tasarımı fotoğraf ve tasarım bilgisine sahip uzman kişilerce yapılması gereken önemli bir konudur. insört (insert) tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
 
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar hazırlanması, firmanızın yanlış algılanmasına neder olur ve rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.
insört tasarımı basımı baskısı ankara matbaa reklam ajansı
 
Günü birlik ve sadece renkli sayfalardan oluşan insört (insert) tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Kaliteden taviz vermeden, işleriniz adresinize teslim edilene kadar her aşama gerekli özeni göstererek üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizi doğru bildiği yanlışlar konusunda doğru şekilde bilgilendirmeyi,  reklam ve tanıtım faaliyetlerinde yol haritası belirlemeyi, çalıştığımız firmaların çözüm ortağı olmayı , iş yaptığımız her müşterimize değer katmayı ve para kazandırmayı hedefleyen bir firmayız.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü insört (insert) tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset makineleriyle matbaamızda baskısı yapılmaktadır.
 

İnsört (insert) Nedir?

Belirli ürün, hizmet veya kampanyaların tanıtımında, duyurulmasında kullanılan ve belirli aralıklarla yayınlanan reklam ve tanıtım araçlarıdır İnsörtler günümüzde en çok marketlerde, teknoloji marketlerde, beyaz eşya bayilerinde ve mobilyacılarda karşımıza çıkar, ürünün görseli ve fiyatı yer alır.
 

 Bir İnsört (insert) Tasarımında Neler Olmalıdır?

İnsört (insert) tasarımları belirli süreli yayınlar olarak karşımıza çıkar bu yüzden tasarımlar hazırlanırken bu özellik göz önünde bulundurulmalı ve tasarım çatısı buna göre kurgulanmalıdır. İnsert  tasarımlarında görsellerin kalitesi göz ardı edilmemeli yazım ve imla hatalarına dikkat edilmeli yanıltıcı ve farklı anlamlara yöneltici tasarımlardan kaçınılmalıdır. İnsert tasarımı hazırlanırken insörtte yer alacak ürün, markaların fotoğraflanması kaçınılmazdır. Ayrıca çok sayfalı insörtlerde sayfalar tasnif edilerek insört  tasarımı bölümlere ayrılmalıdır. Mesela market için insört  tasarımı hazırlanıyorsa gıda, giyim, züccaciye vb. bölümler oluşturarak tasarlanmalıdır. İnsört dağıtımı aylık ve haftalık olarak planlanmışsa tasarımın iskelet yapısı üzerinde değişiklik göstermeden özel gün veya kampanyalar için sayfa tasarımları değiştirilerek hazırlanmalıdır. Tasarımda süreklilik tüketici gözünde marka kimliğinin oluşmasında ve ayırt edicilik kazanılmasında etkin rol oynar.
 

İnsört (insert)  Çeşitleri Nelerdir?

İnsört (insert)  boyutlarına göre türlere ayrılabilir. İnsörtlerin boyutları kullanım alanıyla belirlenir.  İnsört (insert) genellikle A4 boyutunda ve 80, 90 gr kuşe veya I. Hamur kağıt üzerine basılır. 14x20 cm, 20x28 cm , 32x45 cm ölçülerinde de insörtler basılmaktadır. Çok sayfalı insert çalışmalarında zımba cilt yapılır veya gazete gibi katlamalı olarak üretilir.
 

İhtiyacınız olan insört tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.


 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.