Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

Tekmilibirden Reklam Ajansı, Ankara'da reklam ve tanıtım sektöründe "farklı, öncü, kaliteli işlere imza atan reklam ajansı" olmak fikriyle kurulmuştur. Firmaların reklam  ihtiyaçlarına tek elden, komple çözümler üretmek için Tekmilibirden ismini almış ismi ile müsemma Ankara'daki reklam ajansıdır
 
Ankara'da reklam ajansları arasında farklı ve yeni bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, müşterilerine tek noktadan maksimum hizmeti minumum maliyetle sunmak için çalışır.Tekmilibirden Reklam Ajansı, Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların,  şirketlerin, kişilerin reklam ve tanıtım ihtiyaçları için çözümler üretmek için tek noktadan tam hizmet prensibiyle çalışır. 
 
Ajansımız, reklam fotoğrafçılığı,  grafik tasarım,  web tasarım - multimedya, matbaa basım, dijital baskı, ve promosyon ürünleri hizmeti sunmaktadır. Yeni oluşturulan veya var olan markaların ürün ve hizmetlerini geniş halk kitlelerine tanıtmak için çalışmalar yürütür. Yerel markalarla birlikte ulusal ve uluslararası markalarında reklam çalışmaları için hizmet sunar.
 
Reklam firmalarının hizmetleri kategorize edilmiş bir yapıdan meydana gelmiştir. Reklam ajansımız ise müşterilerinin tüm reklam ihtiyaçlarının tamamı için çözümler sunan  reklam firmasıdır. Ankara'da reklamcılık sektöründe 10 yıldır edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşarak markalar oluşturup harcattığından fazlasını kazandıran reklam felsefesiyle hizmet sunar.Tekmilibirden Reklam Ajansı bu açıdan bir tam hizmet reklam ajansıdır.
 
Sektörde profesyonel reklamcılar ve tedarikçilerle gerekli gördüğü noktada iş birliği yaparak müşterileri için farklı seçenekler oluşturur. Müşterilerinin reklam harcamalarını doğru alanlara yönlendirir. Ürün veya hizmet modeline yönelik, hedef kitlesi ve pazarlama odaklı çalışmalar yaparak taleplerinize paralel farklı çözüm önerileri ortaya koyar
 
Reklam - tanıtım işleriniz için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız. 
 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.