Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

Kartvizit kurum veya kişilerin isim, ünvan, iletişim bilgilerinin yazılı olduğu kurumsal reklam ve tanıtım aracıdır. Günümüzde artık herkesin kullanımında olan kartvizitler sizi anlatan ifade eden bir nevi kimlik kartı görevi görmektedir. Ticari ve kişişel paylaşımların fazlasıyla yoğun ve hızlı biçimde gündelik hayatımızda yer aldığı bir gerçektir. Gerek iş sebebi ile gerekse alışverişlerimizde kartvizitlerle çok sık şekilde karşılaşırız. Sıradan olan her kartı alıp bir kenara koyarken sıradışı olan ilginç bir tasarıma sahip kartvizitleri ister istemez inceleriz. Ticari hayat koşullarında önemli bir reklam ve tanıtım aracı olan kartvizitlerin tasarımı ve baskısı için özel çözümler üretmekteyiz.

Tasarım

Karvizitin şekli veya basılacağı yüzey ne olursa olsun en büyük etken tasarımdır. Profesyonel biçimde tüm üretim tekniklerini en verimli şekilde kullanmak, sıradışı, farklı kartvizit tasarımları hazırlamak görsel tasarım kuralları ve matbaa üretim teknilerinde deneyim sahibi olmayı gerekli kılar. Firmamız Ankara ve Konya'da kartvizit tasarım çalışmalarını profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunar.

özel kartvizit tasarımı basımı baskısı ankara konya reklam ajansı matbaa

Baskı

Karvizit basımı kağıt kullanılarak, ofset matbaa baskısı, soğuk baskı, varak yaldız baskı, klişe baskı teknikleriyle yapılabilir. Tasarımcılarımız tarafından hazırlanan özel kartvizitlerin basımı matbaamız bünyesinde yapılarak adresinize teslim edilir. Matbaamız bünyesinde kişiye özel kartvizitlerin basımı özel renk kodlarıyla gerçekleştirilir. Tasarım onayından sonra baskı teslimat süresi 7 gündür

Fiyat

Reklam ajansımızda tasarlanan ve üretimi yapılan tüm kartvizitler özel olarak tasaralanır ve tek şekilde basılır. Kartvizitlerin, matbaa basım ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimizce İstediğiniz özellikteki kartvizit tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulur.

Kartvizitlerin tasarım ve matbaa basım aşamalarında özel kesim bıçaklarıyla kartvizitleri özel formlar vermek mümkündür. Kartvizitler cüzdan, kartlık vb saklama alanlarına uyum göstermesi amacıyla diktörgen şeklinde tasarlanır. Özel kesim teknikleriyle hem bu saklama alanlarıyla uyumlu, hem de sıradışı ilginç kartvizitler yapmak mümkündür.

Kartvizit tasarım ve basımında farklı laminasyon ve vernik uygulamaları ile özel efekt etkileri verilebilir. Parlak ve mat selofan uygulamaları hem kartvizitleri dış etkenlerden koruyarak ömrünü uzatır, hemde kağıda parlak veya mat görünüm kazandırır. Özel vernik uygulamaları lokal şekilde uygularak efeksel görüntüler, kabartmalar kazandırmak mümkündür. Yine fantazi diye ifade edilen özel dokulu kağıtlarla tasarım ve matbaa basımı yapılan kartvizitler özel klişe baskı teknikleri ile farklı görünümlere kavuşur.

Reklam ajansımızda profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafında size özel kartvizit tasarımları hazırlanır. Matbaa basım ve üretim teknikleri konusunda deneyimli tasarımcılarımızca hazırlanan kartvizitlerin matbaa basımı uluslararası renk yönetim sistemine uygun şekilde kurumsal renklerinizi birebir yansıtacak özel pantone renk kodları ile yapılır.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.

/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.