Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

Firma veya şahısların şirket içi ve şirket dışı yazışmalarda kullandığı üzerinde firma logosunun, iletişim bilgilerinin yer aldığı kurumsal yazı kağıdına antetli kağıt denir. Antetli kağıtların görsel tasarımı grafik tasarımcılar tarafından hazırlanır, baskısı matbaalar tarafından yapılır. Firmamız tarafından antetli kağıt tasarım ve baskı hizmetleri profesyonel bir anlayışla sizlere sunulur. Antetli (başlıklı) kağıtlar firmanın kurumsal kimliğinin bir parçasıdır. Antetli kağıt tasarımı itibariyle de de göze hitap etmeli ve firmanın kurumsal kimliğini empoze etmelidir. Antetli kağıtlar her ne kadar direk reklam aracı olarak görülmese bile kurumsal kimliğinizi ve iletişim bilgilerinizi taşımakta önemli bir aktördür.

Tasarım

Antetli kağıt tasarımlarınız kurumsal kimlik tarasarımlarının tamamlayıcı bir biçimde ele alınarak hazırlanır. Tasarım ve baskı çalışmalarını verimli şekilde yürütebilmek görsel tasarım kuralları ve matbaa üretim teknilerinde deneyim sahibi olmayı gerekli kılar. Firmamız Ankara ve Konya'da antetli kağıt tasarım çalışmalarını profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunar. Kurum kimliğini yansıtan özel tasarım çalışmaları hazırlar.

özel kartvizit tasarımı basımı baskısı ankara konya reklam ajansı matbaa

Baskı

Antetli (başlıklı) kağıtların basımı, matbaa baskısı, soğuk baskı, varak yaldız baskı, klişe baskı teknikleriyle yapılabilir. Tasarımcılarımızca hazırlanan antetli kağıt tasarımlarının basımı matbaamız bünyesinde yapılarak adresinize teslim edilir. Matbaamızda antetli kağıtların basımı yüksek kalite baskı makinelerinde özel renk kodlarıyla gerçekleştirilir. Tasarım onayından sonra baskı teslimat süresi 7 gündür.

Fiyat

Antetli kağıtların, matbaa basım ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimizce İstediğiniz özellikteki antetli (başlıklı) kağıt tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulur. "Fiyat Al" butonu üzerinden sipariş bilgilerinizi yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Fiyat teklifiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Bir antetli (başlıklı) kağıt üzerinde, firmanın logosu, ismi adres ve iletişim bilgilerinin mutlaka yer alması gerekir.Genellikle A4 diye nitelenen 210x297 mm ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlar 1. hamur 90, 100, 110 gr beyaz kağıda basılır. Tuale, Deri desen, goblen gibi fantezi diye bilinen düşük gramaja sahip özel desenli kağıtlara baskı yapılabilmektedir. Genel kullanım açısından tek ölçüye sahip olan antetli, başlıklı kağıtlar kağıt türü açıdından tasnif edilebilir. Baskı sonrası özel matbaa uygulamaları ile şık ve özel antetli kağıtlar elde edilebilir. Reklam ajansımızda kurumsal kimliğinize uygun renk ve görsel tasarımlarla hazırlanan antetli kağıtlar matbaa basımı yapılarak adresinize teslim edilir.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınız için bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.

/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.