Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

ceplu sunum dosyasi tasarimi matbaa basimi baskisi fiyatlari ankara konya reklam ajansı

Sunum Dosyası Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci,Fiyatları

Sunum dosyası (cepli dosya) tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak sunum dosyası (cepli dosya) konusunda müşterilerimizle bilgi alışverişinde bulunurlar.Müşterilerimizin beklentileri, istekleri karşılıklı fikir alışverişleriyle, bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar. 
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak sunum dosyası (cepli dosya) tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan sunum dosyası (cepli dosya) tasarımı üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır. Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. 
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine sunum dosyası (cepli dosya) tasarımının taslağı sunulur. Kontrolleri yapılan ve son rötuşlarla baskıya hazır hale gelen sunum dosyası (cepli dosya) tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen sunum dosyası (cepli dosya) tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır. Baskısı tamamlanan sunum dosyaları önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel  kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan sunum dosyaları  müşterimizin adresine teslim edilir.
 

Sunum Dosyası (cepli dosya) Baskı ve Tasarım Fiyatları

Sunum dosyası (cepli dosya) baskı ve tasarım fiyatları basılacak işin , ölçüsü, ,renk sayısı, adedi, kağıt türü vb. etkenler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Bastırmak istediğiniz sunum dosyası (cepli dosya) için reklam ajansımızın müşteri temsilcileri sizinle irtibata geçerek istediğiniz özellikteki sunum dosyası (cepli dosya) tasarımı ve baskısı için en hızlı şekilde fiyat teklifinizi özel olarak oluşturmaktadır. Dilerseniz online teklif formu üzerinden sunum dosyası (cepli dosya) ve baskısı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 
 

Sunum Dosyası Tasarımı ve Basımında Kaliteyi Sunuyoruz.

Sunum dosyası (cepli dosya)  fotoğraf ve tasarım bilgisine sahip uzman grafik tasarımcılarca tasarlanmalıdır.  Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar hazırlanması, firmanızın yanlış algılanmasına neder olur ve rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.
 
Günü birlik ve sadece renkli bir kağıttan oluşan sunum dosyası (cepli dosya) tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Sunum dosyası (cepli dosya)  tasarımları reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset makineleriyle matbaamızda baskısı yapılmaktadır.
cepli dosya sunum dosyası tasarımı basımı baskısı örneği ankara matbaa reklam ajansı
 

Sunum Dosyası (Cepli Dosya) Nedir?

Firma, şirket veya şahısların yazışmalarında, tekliflerinde, broşür, föy vb. ürünlerinin sunumunda kullandıkları, özel cep ve taşıma alanlarına sahip, kalın gramajlı kağıtlara basılan, farklı boy ve ebatlarda üretimi yapılabilen, kurumsal reklam ve tanıtım aracına sunum dosyası ya da cepli dosya denir
 

Cepli Dosyada Neler Olmalı, Cepli Dosya Nasıl Olmalıdır?

Bir cepli dosya yani sunum dosyası  tasarımı hazırlanırken öncelikli kriter kullanım alanı olacaktır. İçine konulacak materyallerin ağırlıkları ve ölçüleri, bu dosyanın dağıtım şekli, tasarıma yön verecek kriterlerdendir. Özellikle kurumsal dosyalar  firmaların kurumsal kimliklerini yansıtacak renk ve görselliği üzerinde taşımalıdır. Rakipleri anımsatacak veya rakiplerin kurumsal kimliğine vurgu yapacak tasarımlardan kaçınılmalı, özgün, açık tasarımlar hazırlanmalı, gerekirse özel kesim ve lokasyon teknikleriyle  farklı formlarda dosyalar bastırılmalıdır.
 

Sunum Dosyası (Cepli Dosya) Çeşitleri Nelerdir?

Kurumsal dosyalar (cepli dosyalar) şekli ve cep biçimine göre çeşitlere ayrılabilir. Cep biçimine göre tek cepli, iki cepli, ve kendinden cepli sunum dosyaları bulunmaktadır. Dosya şekline göre standart ölçülü dosyalar ve özel bıçak kesimli dosyalar olarak ayrıma tabi tutulabilir. Ayrıca sunum dosyalarının içerisine konulacak ürünlerin miktarı ve boyutuna göre sırt kısmı  genişletilebilmektedir. Cepli dosyalar 21x29,7 cm (A4) ölçülerinde kağıdı içinde taşıyacak biçimde üretilir. İhtiyaç halinde daha küçük veya daha büyük ölçülerde sunum dosyası üretimleri yapılabilmektedir. Sunum dosyalarının mukavemetini arttırmak için yüksek gramajlı kağıt tercih edilir.
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.