Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

klasor dosya tasarımı basımı baskısı üretimi imalatı fiyatları ankara konya reklam ajansı matba

Klasör Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci ve Fiyatları

Klasör tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak klasör konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, istekleri karşılıklı fikir alışverişleriyle, bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar.
 
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak klasör tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan klasör tasarımı üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır. Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. 
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine klasör tasarımının taslağı sunulur.Kontrolleri yapılan baskıya hazır hale gelen klasör tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen klasör tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Baskısı tamamlanan klasörlar, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini alan başlıklı kağıtürünleri müşterimizin adresine teslim edilir.
 Klasör  Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatları Nasıl Oluşturulur?
Klasörlerin üretimde baskı ve tasarım fiyatları basılacak işin , ölçüsü, ,renk sayısı, adedi, kağıt türü vb. etkenler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Bastırmak istediğiniz klasör için reklam ajansımızın müşteri temsilcileri sizinle irtibata geçerek istediğiniz özellikteki klasör tasarımı ve baskısı için en hızlı şekilde fiyat teklifinizi özel olarak oluşturmaktadır. Dilerseniz online teklif formu üzerinden klasör tasarımı ve baskısı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 
 

Klasör Tasarımı ve Basımında Kaliteyi Sunuyoruz.

Klasörlerin baskı ve tasarım fiyatları basılacak işin , ölçüsü, ,renk sayısı, adedi, kağıt türü vb. etkenler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Bastırmak istediğiniz klasör için reklam ajansımızın müşteri temsilcileri sizinle irtibata geçerek istediğiniz özellikteki klasör tasarımı ve baskısı için en hızlı şekilde fiyat teklifinizi özel olarak oluşturmaktadır. Dilerseniz online teklif formu üzerinden başlıklı kağıt tasarımı ve baskısı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 
 
Klasör tasarımı fotoğraf ve tasarım bilgisine sahip uzman tasarımcılarca yapılmalıdır. Klasör tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
 
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar hazırlanması, firmanızın yanlış algılanmasına neder olur ve rakiplerinizi bir adım öne çıkarır. Günü birlik ve sadece renkli bir kağıttan oluşan klasör tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Klasör tasarımaları  reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında hazırlanarak son teknoloji ofset makineleriyle matbaa  baskısı yapılarak üretilmektedir.
 

Klasör Nedir?

İçerisinde föy, evrak, broşür, vb materyallerin korunaklı bir biçimde taşındığı, özel mekanizmalı ve isteğe göre seperatör ilave edilebilen düzenleyici reklam ve tanıtım aracına klasör denir.
 
Klasörler içerisindeki özel mekanizma ve seperatörler farklı föy ve broşürleri tek doküman haline getirir, böylece müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerine özel broşür ve teklif sunumları hazırlamak mümkün olur. Sürekli güncellenen ürün portföyüne sahipseniz müşterilerinize her seferinde yeni katalog vermek yerine klasör sayesinde sadece güncellenen sayfaları göndererek ağır bir matbaa maliyetinden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca sadece dosya arşivlemek içinde ofisiniz ya da firmanıza özel kurumsal klasör tasarımları hazırlatabilir, resmi evraklarınızın muhafazasını bu klasörler içerisinde yapabilirsiniz.
 

Klasör Tasarımında Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

 Klasörler özel sıvama ciltlerden meydana gelmelidir. Ayrıca içine konulacak doküman türüne göre cep tasarlanmalı veya mekanizma takılmalıdır. Kasörün dış yüzeyi firmanız , ürünleriniz ve klasör içeriği konusunda fikir verici bir biçimde tasarlanmalıdır. Klasör tasarımında ve basımında özel basım ve lokasyon tekniklerinden faydalanmak, klasörlerinize ayrı bir hava katacaktır.
 

Klasör Çeşitleri Nelerdir?

Klasörler genel olarak dosya mekanizmalı olarak tasarlanırlar. Kullanılan materyal biçimine göre klasörler için alternatif mekanizmalar mevcuttur. Klasör üretimlerinde  genel olarak 2 ve 4 halkalı mekanizmalar kullanılır. Talep doğrultusunda 3 halkalı klasörün de imalatı mümkündür. İsteğe bağlı olarak klasör içerisine mekanizma, cep ya da ikisi birden yapılabilir.
 
Klasörler çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Firmaların belirlediği ölçülerde klasörler yapılmakla birlikte, genellikle standart olarak şu ölçüler kullanılır: 25 x 31 cm, 250 x 33 cm, 26 x 31 cm, 26 x 33 cm, 22 x 16.5 cm
 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.