Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Fotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım Hizmetleri Tasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo Hizmetleri Web
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı Hizmetleri Baskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri Hizmeti Promosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim Hizmetleri Ambalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.
zarf tasarımı basımı baskısı fiyatı ankara konya reklam ajansı matbaa

Zarf Tasarımı, Matbaa Basımı,
Üretim Süreci, Fiyatları

Zarf tasarımı yapılacak ürün - hizmetlerle ilgili ön görüşmeler ve fiyat teklifi sürecini takiben, firma yetkilisi ile reklam ajansımızın tasarımcıları tasarlanacak zarf konusunda bilgi alışverişinde bulunurlar. Müşterilerimizin beklentileri, istekleri karşılıklı fikir alışverişleriyle, bu görüşmeler sonucu ortaya çıkar.
Müşterilerimizin tasarım istekleri, sipariş bilgileri göz önünde bulundurularak zarf tasarımları hazırlanır ve firmaya sunum yapılır. Bu aşamada tasarımcılarımız müşterilerimizle sürekli irtibat kurar ve hazırlanan zarf tasarımı üzerinde kontrollü bir ilerleme sağlanır. Reklam ajansımız zaman ve emek israfının önüne geçmek, işlerinizi zamanında teslim etmek için ajans müşteri koordinasyonunu üst seviyede tutar. 
 
Tasarım süreci tamamlandıktan sonra firma yetkililerine zarf tasarımının taslağı sunulur. Kontrolleri yapılan baskıya hazır hale gelen zarf tasarımları, firma yetkilisinin yazılı onayıyla baskıya alınır. Matbaa basım aşamasına gelen zarf tasarımları, matbaa bölümüne aktarılır ve sipariş bilgileri doğrultusunda basımı yapılır.
 
Baskısı tamamlanan zarflar, önceden kararlaştırılan baskı sonrası uygulamalar (selofan, lak, varak baskı, özel kesim vb.) için baskı sonrası departmanına aktarılır. Matbaamızın baskı sonrası departmanında nihai şeklini zarflar müşterimizin adresine teslim edilir.
 

Zarf Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatları Nasıl Oluşturulur?

Zarfların baskı ve tasarım fiyatları basılacak işin , zarfın ölçüsü, renk sayısı, adedi, kağıt türü vb. etkenler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Bastırmak istediğiniz zarf için reklam ajansımızın müşteri temsilcileri sizinle irtibata geçerek istediğiniz özellikteki zarf tasarımı ve baskısı için en hızlı şekilde fiyat teklifinizi özel olarak oluşturmaktadır. Dilerseniz online teklif formu üzerinden zarf tasarımı ve baskısı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 
 

Zarf Tasarımı ve Basımında Kaliteyi Sunuyoruz.

Zarf tasarımı fotoğraf ve tasarım bilgisine sahip uzman tasarımcılarca yapılmalıdır. Zarf tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan ürünler ortaya çıkar.
 
Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar hazırlanması, firmanızın yanlış algılanmasına neder olur ve rakiplerinizi bir adım öne çıkarır. Günü birlik ve sadece renkli bir kağıttan oluşan zarf tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.
 
Zarfların tasarımı  grafik tasarım departmanımızda hazırlanır son teknoloji ofset makineleriyle matbaa  baskısı yapılır.
 

Zarf Nedir?

İçine gizlemek, korumak, arşivlemek, taşımak vb. amaçlarla materyallerin konulduğu, kağıttan üretilen ve özel tutkallı bir kapağa sahip ambalaj - paketleme ürününe zarf denir.. Günümüzde çok farklı ihtiyaçlara yönelik kullanılmakta olan zarflar firmaların kurumsal kimliklerini taşıyan ve yansıtan reklam ve tanıtım aracıdır.
 

Zarf Tasarımı Nasıl Yapılır, Tasarımda Neler Bulunmalıdır?

Zarfların kullanım alanına göre farklı boyut ve kağıt seçenekleri mevcuttur. Fakat zarfların üzerinde sahibinin isim, unvan, açık adres ve iletişim bilgilerinin bulunması gereklidir. Farklı amaçlar için (arşivleme, taşıma, mektup, reklam vb.) amaçlarda kullanılacak zarflar içinde üzerine görsel tasarımlar hazırlanarak bastırılabilir.
 

Zarf Çeşitleri Nelerdir?

Zarf çeşitleri; mekanize zarflar, dosya zarflar, körüklü zarflar, diplomat zarflar, torba zarflar, kare zarflar, buklet zarflar, exspress torba zarflar, renkli zarflar, hava yastıklı zarflar, poşet zarflar, davetiye zarfları, özel üretim zarflardır.
 
 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.