Tekmilibirden reklam ajansı matbaa Ankara - Konya profesyonel grafik tasarım hizmetleri

Tek elden, tek yerden, tekmili birden grafik tasarım hizmetleri Ankara ve Konya'da tam burada.

Ankara'da bulunan reklam ajansımız, Ankara'daki yerel ve ulusal markalara grafik tasarım ve matbaa basım hizmetleri sunar. Reklam Ajansımız reklam çalışmalarının basımı ve yayını için gerekli olan görsel tasarım tasarımlar için profesyonel hizmet anlayıçı ile çalışır. Kurumsal kimlik tasarımları, logo tasarımları, broşür, katalog vb. görsel tasarımlar müşterilerimizin hedef kitlesine hitap edecek, farklı, özgün ve değer katan çalışmalar olmalıdır. Bu kriterleri yakalamak, akılcı ve etkileyici reklamlar tasarlamak birçok tasarım kuralını göz ardı etmemeyi gerekli kılar. 

Görsel reklam tasarımları grafik tasarım ve baskı teknolojileri konusunda deneyime sahip profesyoneller tarafından tasarlanmalıdır. Mutfakta iyi pişirilemeyen bir yemek için malzemelerinin çok kaliteli olmasının bir anlamı yoktur. Çünkü aç olanın istediği tek şey vardır, karnını doyurmak ve aklındaki lezzeti bulmak. Bizler "Hedef kitlenize uygun sizi anlatacak tasarımlar" sloganıyla hareket ederek, kalitenizi hedef kitlenize yansıtacak ve anlatacak reklamı tasarlamak için çalışıyoruz. 

Doğru bilgi üzerine kurulmuş satıcı fikirlerinin hedeflenen tüketici kitlesine ileterek, onların satın alma güdüsünü tetiklemek, olarak tanımlayabileceğimiz reklam süreci, tüketici ile üretici arasında bilinçaltına etki etme oyunu şeklinde kendini gösterir. Reklamın başarıya ulaşabilmesi için reklamın yer aldığı iletişim aracı, tüketici tarafından görülmeli, dikkat çekmeli ve akılda kalmalıdır. Çünkü reklam mecrasının sizden başka müşterileri de vardır. Rakiplerinizden sıyrılmanın, farklı olmanın, akılda kalmanın bir yolunu bulmalısınız.

Sayfalar dolusu yazılar yazarak, onlarca fotoğrafla kendinizi doğru ifade ettiğinizi düşünebilirsiniz . Fakat herkesin sizi çok incelemek ve hakkınızda bilgi edinmek için fazla zaman ayıracağını düşünmeniz büyük yanlış olacaktır. Bu aşamada görsel sanatların denenmiş ve sonuçları ölçülmüş, geri dönüş biçimleri incelenmiş reklam sistemlerini kullanmanız gerekir ki, bu da profesyonellik ve tecrübe gerektirir. İşte tamda bu yüzden işlerinizi deneyimli ellere teslim edin, nakdinizi, vaktinizi boşa harcamayın. 

 

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİMİZ


Promosyon Ürünleri Tasarımı

Ajanda, takvim, bloknot, küpblok, defter ...

Makbuz-Matbuu Evrak Tasarımı

Fatura, irsaliyesi, makbuz, bilet ...

Kurumsal Reklam Ürünleri Tasarımı

Kartvizit, dosya, klasör, zarf, antetli ...

Açık Hava ve İç Mekan Tasarımlar

CLP, Billboard, Araç Giyderme afiş, poster ...

Web ve Sosyal Medya Tasarımı

Web sayfası, sosyal medya reklamı, baner...