Matbaa Basım ve Baskı

Ankara Matbaa Konya Matbaa Baskı ve Basım hizmetleri

Aradığın kaliteli matbaa baskı hizmetleri
Ankara ve Konya'da tam burada.

Tekmilibirden Reklam Ajansı tek çatı altından tüm hizmetleri sunma prensibinden yola çıkarak, tasarım çalışmalarını yapmış olduğu tüm dökümanların matbaa baskısının her aşamasını titizlikle takip ederek, işlerini sorunsuz bir biçimde müşterileri teslim eder. Tümü bilgisayarlı renk denetim sistemine sahip  Ankara ve Konya matbaalarında, son teknoloji ofset baskı makinalarında işleriniz basılır.

Reklam ajansımız bünyesinde tasarımı yapılan çalışmalarınız renk kodları ve renk karışım yüzdelerine uygun bir biçimde matbaa basımına alınır. Maliye anlaşmalı matbaamızda fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı işlerinizin basımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Maliye anlaşmalı işlerin matbaa baskısı için sadece Ankara ve Konya vergi dairelerine bağlı firmalar için hizmet verilmektedir.

Tam sistem hizmet prensibiyle çalışan matbaamızda, işlerinizi için uygulacak cilt, laminasyon, selofan, lokal lak, varak yaldız vb. baskı sonrası işlerde matbaamız bünyesinde gerçekleştirilir. Tekmilibirden Reklam Ajansı bir matbaa değildir, matbaa basım hizmetinide kendi ajansı bünyesinde sunarak müşterilerinin kaliteli matbaa baskı hizmetiyle buluşturur. Bir mekanizmanın iki ayrı dişlisi gibi düşünebileceğimiz reklam ajansı ve matbaa sektörlerini birbiriyle koordineli bir biçimde yürüterek işlerinde mükemmel sonuçları hedefler. Ofset baskı sisteminin özellikleri dikkate alınmadan hazırlanmış tasarımlar baskı sırasında her zaman sorunlara sebeb olur. Reklam ajansımızda tasarım çalışmaları  matbaa baskısında doğru ve sorunsuz baskılar elde edebilmek için, renk yüzdeleri, kağıt türü, baskı sonrası laminasyon, cilt biçimleri dikkate alınarak  titizlikle yürütülür.

Ofset matbaa baskı standartları ve teknolojisi ne kadar yüksek olursa olsun tasarım kurallarına ve ofset baskı kriterlerine uygun olarak hazırlanmamış, düşük çözünürlüklü, yanlış ölçülendirilmiş, yanlış renk kodları uygulanmış, renk kalibrasyonu yapılmamış olan işler matbaa baskısı yapılırken asla istenilen sonuçları vermez.

Matbaa Baskısında Bizim farkımız: 

 • Bilgisayarlı sistem tam otomatik makinalarda ofset baskıAnkara Konya matbaa basım baskı hizmetleri
 • Doğru uygulamalarla, doğru çözümler
 • Tasarımlarınıza uygun kağıt, boya, cilt seçimleri,
 • Yüksek trajlı baskılarda zamanında teslimat
 • Her türlü baskı sonrası cilt vb. uygulamalar
 • Mat selofan, parlak selofan, lokal lak uygulamaları
 • Varak yaldız, gofre, özel  bıçaklı kesim sistemi
 • Dijital ortamdan kağıt üzerine kayıpsız baskı
 • Pantone renk kodlarıyda özel renklerde %100 tutarlılık
 • 50x70 cm ölçüsünde  varak yaldız baskıları
 • Düşük adetli mikrodalga kutu ve ambalaj ürünlerinin üretimi
 • Dönkart ve stand üretimi

 

MATBAA BASKI HİZMETLERİMİZ


Promosyon Ürünleri Basımı

Ajanda, takvim, bloknot, küpblok, defter ...

Makbuz-Matbuu Evrak Basımı

Fatura, irsaliyesi, makbuz, bilet ...

Kurumsal Reklam Ürünleri Basımı

Kartvizit, dosya, klasör, zarf, antetli ...

Açık Hava ve İç Mekan Ürünleri

CLP, billboard, araç giyderme afiş, poster ...

Oluklu ve Mikro Dalga Kutu Basımı

Yiyecek, giyecek, yedek parça, ürün kutuları
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.