Tek Noktadan Tekmilibirden Reklam Hizmetleri

Ankara ve Konya'da aradığın A'dan Z'ye reklam çözümleri.
Profesyonel Fotoğrafçılık HizmetleriFotoğraf
Kusursuz ışık, derinlik, canlı renkler ve anı yakalayan, sizi anlatan fotoğraflar.
Detaylar
Grafik Tasarım HizmetleriTasarım
Hedef kitlenize hitap eden sizi ifade eden özgün tasarımlarla tanışma zamanı.
Detaylar
Web Tasarım - Seo HizmetleriWeb
Heryerde görünür olmanın yolunu arayanlara özel sorunsuz web sayfaları.
Detaylar
Matbaa & Dijital Baskı HizmetleriBaskı
A'dan Z'ye tüm baskı işleriniz için son sistem makinalarda kaliteli baskılar.
Detaylar
Promosyon ürünleri HizmetiPromosyon
Size özel hazırlanan promosyon ürünleri ile hatırlatın, akılda kalın.
Detaylar
Ambalaj Tasarım ve Üretim HizmetleriAmbalaj
Ürünleriniz için en sıra dışı ve özel tasarımlarla en kaliteli ambalaj çözümleri.
Detaylar

EN PRATİK REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ.

Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım. Kurumsal kimliğinizi yansıtan hedef kitlenize hitap eden tasarımlar ve yüksek kalite matbaa basımıyla tanışma zamanı.

/KATALOGLAR
Sıradan olmaktan sıkılanlar için özgün ve yeni tasarımlar. Profesyonel ve etkin çözümler.
/BROŞÜRLER
Ürün ve hizmetlerinizi anlatmanın en kısa yolu. Size özel hızlı ve etkili tasarım çözümleri.
/EL İLANI -FLYERLAR
Duyuru ve kampanyalarınızdan hedef kitlenizi haberdar etmenin en ekonomik ve hızlı çözümü.
/AFİŞ ve POSTERLER
Göz önünde olmak isteyenlerin tercihi. Farklı uygulama seçenekleriyle profesyonel çözüm.
/CLP ve BİLLBOARDLAR
Açık hava ve iç mekan reklam araçları ile hedef kitlenize ulaşmanın yolu.
/DÖNKARTLAR
Gözümüz yukarıda diyenlere reklam çözümleri burada.Kağıt karton vb çözümlerle.
/SUNUM DOSYALARI
Gittiği yere sizi anlatan, sümen altında ve arka raflarda değil akılda kalan dosyalar.
/KLASÖRLER
Hepsi bir arada olsun isteyenlere kullanım alanına göre tanıtım klasörleri ve arşiv ürünleri.
/ÇANTALAR
Yerimde duramam arkadaş diyen markaları gezdiren kağıt ve karton çantalar.

Reklam ajansı, firmaların, kişilerin kurumların ürün ve hizmetlerini, kampanyalarını, reklam çalışmaları ile geniş halk kitlelerine anlatan, markaların tanınması, hedef kitlesine ulaşması için çalışmaları yürüten kuruluştur. Reklam ajansları faaliyet alanlarına göre farklı uzmanlık alanlarına sahiptir. Grafik tasarım ajansları, promosyon ajansları, sosyal medya ajansları, Tv-radyo ajansları, açık hava reklam ajansaları gibi kategorilere ayrılırlar. Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da tek noktadan tam hizmet anlayışı ile bu alanlarda müşterilerinin tüm reklam çalışmalarına hizmet sunar. Üretim ve tedarik konularında profesyonel partnerlerle iş birliği yaparak müşteri çıkarları korur. Müşterilerinin belirlenmiş hedeflerle markalaşmasını, pazar payını büyütmesini, satış miktarını arttırmasını, benzer ürün ve hizmet üreten firmalarla rekabet edebilmesini sağlar. Bu alanda fikir, konsept, tasarım, strateji ve uygulama çalışmaları yürütür.

 

Ne Yapar?

Tekmilibirden Reklam Ajansı müşterilerinin ihtiyaç duyduğu reklam ve tanıtım hizmetlerini, reklam ürünlerini, reklam mecralarını, tasarlar, üretir, tedarik eder. Yerel ve ulusal markaların, şahışların, firmaların reklam çalışmalarını yürütür. Fotoğraf çekimi, grafik tasarım, web tasarım, promosyon, matbaa baskı hizmetleri sunar. Müşterilerinin reklam çalışmalarında çözüm ortağı olur.

Nasıl Çalışır?

Ankara reklam ajansı Tekmilibirden öncelikle sizi ve ürününüzü tanımakla başlar işe. Sizi memnun edecek, hedef kitlenizi cezbedecek reklamlar üretmek için çalışır. Geniş ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı seçenekler, müşteri odaklı çalışmalarla farklı çözüm önerileri sunar. Reklam harcamalarını geri dönüşüm sağlayan doğru alanlara yönlendirir. Profesyonel hizmetler sunar.

Neyi Amaçlar?

Tekmilibirden her eyleminde karşı tarafa değer katmayı ve fark yaratmayı hedefler. Reklam ve tanıtım sektöründe 10 yıldır edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşarak markalar oluşturur. Müşterilerinin reklam bütçelerini doğru biçimde kullanmasını amaçlar. Bu nedenle kaliteli hizmet prensibiyle hareket eder. Tek noktadan kaliteli hizmetle minimum zaman ve maliyette ürün - hizmet satışını hedefler.

 

Vaktinizi fazla almayalım, Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.

/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.