Matbaa

Ankara'da Matbaa Baskısında Profesyonel Ekip, Teknolojik Makina Parkı

Ankara'da matbaa basım hizmeti de sunan reklam ajansımız, grafik tasarım çalışmalarını hazırladığı tüm işlerin matbaa basımı konusunda da hizmet sunar. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı tüm matbaa işlerinin üretimi  bilgisayarlı renk denetim sistemiyle çalışan Ankara matbaa baskı tesislerinde yapılır.
Matbaa işlerinin baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarında uzman matbaa personeli ile baskı sırasında oluşacak tüm sorunların önüne geçilir. 

ankara matbaalar

Reklam ajansımız bünyesinde grafik tasarım çalışmaları hazırlanarak matbaa basımına alınan işleriniz özel renk kodları ve renk karışım yüzdelerine uygun bir biçimde basılır. Ayrıca Ankara maliye anlaşmalı olan matbaamızda fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı matbaa evraklarının basımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Matbaamızın Ankara'da olması sebebiyle maliye anlaşmalı evrakların basımı için sadece Ankara vergi dairelerine bağlı firmalar için hizmet verilmektedir.
 
 
Tam sistem hizmet prensibiyle çalışan matbaamızda, işlerinizi için uygulacak cilt, laminasyon, selofan, lokal lak, varak yaldız vb. baskı sonrası lokasyon işlemleri Ankara'da matbaamız bünyesinde gerçekleştirilir. Müşterilerine hızlı, ekonomik çözümler sunmak için çalışan Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da matbaa basım hizmetini de ajans bünyesinde sunar.

Matbaa Basım İşleriniz İçin Sihirli Bir Dokunuş

ankara matbaa, matbaalar ankara

Tasarımları reklam ajansımızca hazırlanmış olan matbaa işlerinin dijital ortamdan nihai somut şeklini alması için  baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarını tamamlaması gerekmektedir. Ankara'daki matbaamızda tüm üretim aşamaları teknolojik makine parkı ve itinalı işçilik ile tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir . Firmamız  matbaa ürünlerini ile ilgili Ankara'da A’dan Z’ye tüm üretim taleplerine cevap verebilecek bir üretim kapasitesiyle müşterine hizmet sunmaktadır.


Daha Büyük Görüntüle