Matbaa

Ankara'da Matbaa İşleriniz İçin Profesyonel Ekip ve Teknolojik Makina Parkı

Ankara'daki matbaa basım ve tasarım işleriniz için hizmet sunan Tekmilibirden Reklam Ajansı tasarım çalışmalarını yapmış olduğu tüm dökümanların matbaa baskısının her aşamasını titizlikle takip eder. Tümü bilgisayarlı renk denetim sistemine sahip  Ankara'daki matbaamızda, son teknoloji ofset baskı makinalarında işleriniz baskısı yapılır. 

Ankarada matba baskı firmaları şirketleri

Ankara'daki Matbaanız, Kağıtla Buluşma Noktanız.

Tüm baskı işleriniz matbaamızda renk kodları ve renk karışım yüzdelerine uygun bir biçimde baskıya alınır. Tamamı renkli veya özel spot renk barındıran işleriniz için pantone renk kodları kullanılır. Böylece her basım işinizde aynı renk ve baskı kalitesini elde ederiz. İşinizin türüne, cilt şekline ve tasarım özelliklerine göre işlerinizin baskı ve matbaa işlemleri titizlikle gerçekleştirilir. 
katalog broşür flyer insört baskısı ankara matbaa
 
Dijital ortamdam kağıt üzerinde aktarımda mininum kayıp ve maksimum kalite için CTP kalıp teknolojisi ve bilgisayarlı renk denetim sistemine sahip 4 renkli ofset baskı makinaları kullanılır. Matbaa baskı aşamasında son teknoloji makine parkı,  işleriniz hızlı bir biçimde basılırken kalite kaybı yaşanmamasına neden olur. 
 
Ayrıca maliye anlaşmalı olan matbaamızda fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı işlerinizin basımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Matbaamızın Ankara'da olması sebebiyle maliye anlaşmalı işleriniz için sadece Ankara vergi dairelerine bağlı firmalar için hizmet vermekteyiz.
 
Tam sistem hizmet prensibiyle çalışan matbaamızda, işlerinizi için uygulacak cilt, laminasyon, selofan, lokal lak, varak yaldız vb. baskı sonrası işlerde matbaamız bünyesinde gerçekleştirilir.
 

Ankaradaki Matbaamızda Üretim

Tabaka ofset baskıda 80 gr'dan 350 gr'a kadar tüm kağıt ve karton ürünlerinin basımı, üretimi yapılmaktadır. 

Ayrıca Web ofset ve sürekli form baskı işleriniz içinde üretim yapılmaktadır.

Genel başlıklar altından tasarımından baskısı varana dek üretimlerimiz.

  • > Tanıtım dökümanları;Katalog, broşür, el ilanı, insört, flyer vb. tasarımı matbaa basımı
  • > Ambalaj ürünleri; kutu, karton çanta, kağıt çanta, ambalaj kağıdı, etiket vb. tasarımı, matbaa basımı
  • > Promosyon ürünleri; ajanda, takvim, bloknot, masa takvimi, müp blok, defter vb. tasarımı, matbaa basımı
  • > Muhasebe evrakları; fatura,irsaliye, makbuz vb. tasarımı, matbaa basımı
  • > Kurumsal dökümanlar; kartvizit, dosya, antetli kağıt, zarf vb. tasarımı, matbaa basımı
  • > Süreli-süresiz yayınlar; dergi, gazete, yıllık vb. tasarımı, matbaa basımı
İhtiyacınız olan matbaa baskı işleriniz için  bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 


Daha Büyük Görüntüle