Portfolyo


Maliye anlaşmalı matbaa; fatura, irsaliyeli fatura, serbest meslek makbuzu, sevk irsaliyesi, gider pusulası, perakende satış fişi, yolcu taşıma bileti, adisyon tipi perakende satış fişi vbz. maliye mührü taşıyan resmi evrakların basımı, ve çoğaltılmasına maliye tarafından yeterli görülerek izin verilmiş olan matbaalara maliye anlaşmalı matbaalar denir.

Firmamız "ANKARA'daki MATBAAMIZ" bünyesinde tüm maliye anlaşmalı işleriniz için ekonomik ve hızlı çözümler sunar.

Firmanıza özel kurumsal tasarımlar ve ekonomik baskı seçenekleriyle işleriniz basılarak zamanında adresinize teslim edilir.

Ankara vergi dairelerine bağlı firmalar için her türlü fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, serbest meslek makbuzu, vb. maliye anlaşmalı evrakların basımı tarafımızdan yapılmaktadır.

Farklı cilt seçenekleri ve kaliteli ofset baskısıyla sorunsuz basımlar yapılarak işleriniz sizlere teslim edilir.

/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.