Portfolyo

Ankara'da Matbaa Baskısında Profesyonel Ekip, Teknolojik Makina Parkı

Ankara'da matbaa basım hizmeti de sunan reklam ajansımız, grafik tasarım çalışmalarını hazırladığı tüm işlerin matbaa basımı konusunda da hizmet sunar. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı tüm matbaa işlerinin üretimi  bilgisayarlı renk denetim sistemiyle çalışan Ankara matbaa baskı tesislerinde yapılır.
Matbaa işlerinin baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarında uzman matbaa personeli ile baskı sırasında oluşacak tüm sorunların önüne geçilir. 

ankara matbaalar

Reklam ajansımız bünyesinde grafik tasarım çalışmaları hazırlanarak matbaa basımına alınan işleriniz özel renk kodları ve renk karışım yüzdelerine uygun bir biçimde basılır. Ayrıca Ankara maliye anlaşmalı olan matbaamızda fatura, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, adisyon, serbest meslek makbuzu vb. maliye anlaşmalı matbaa evraklarının basımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Matbaamızın Ankara'da olması sebebiyle maliye anlaşmalı evrakların basımı için sadece Ankara vergi dairelerine bağlı firmalar için hizmet verilmektedir.
 
 
Tam sistem hizmet prensibiyle çalışan matbaamızda, işlerinizi için uygulacak cilt, laminasyon, selofan, lokal lak, varak yaldız vb. baskı sonrası lokasyon işlemleri Ankara'da matbaamız bünyesinde gerçekleştirilir. Müşterilerine hızlı, ekonomik çözümler sunmak için çalışan Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da matbaa basım hizmetini de ajans bünyesinde sunar.

Matbaa Basım İşleriniz İçin Sihirli Bir Dokunuş

ankara matbaa, matbaalar ankara

Tasarımları reklam ajansımızca hazırlanmış olan matbaa işlerinin dijital ortamdan nihai somut şeklini alması için  baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarını tamamlaması gerekmektedir. Ankara'daki matbaamızda tüm üretim aşamaları teknolojik makine parkı ve itinalı işçilik ile tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir . Firmamız  matbaa ürünlerini ile ilgili Ankara'da A’dan Z’ye tüm üretim taleplerine cevap verebilecek bir üretim kapasitesiyle müşterine hizmet sunmaktadır.


Daha Büyük Görüntüle

 
 
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.