Reklam Ajansı

ankara ivedik ostim sanayi matbaa tasarım reklam hizmetleri

Ankara’da İvedik ve Ostim’de yanı başınızda bir reklam ajansı ve matbaanız var.

Ankara’nın sanayi bölgeleri olan İvedik ve Ostim’deki firmaların reklam çalışmaları için bu bölgede kurulmuş olan reklam ajansımız firmaların grafik tasarım, web tasarım, tanıtım filmi, promosyon, fotoğraf çekimi ve matbaa basım - baskı işleri için kendi bünyesinde hizmetler sunmaktadır.
 
Reklam ajansımız sanayi üretimi yapan firmalarla, ortak sinerji oluşturup ortak reklam stratejileri üreterek satış ve pazarlama faaliyetlerinde pozitif etkiler meydana getirmeyi amaçlamaktadır.
 
İvedik ve Ostim’de ki sanayi kuruluşlarına pazarlama ve satışa yönelik reklam strateji planları oluşturulup, hedeflere kısa sürede ulaşılması  grafik tasarım, fotoğraf, matbaa, web, tanıtım filmi, promosyon konularında hizmetler sunmaktadır.
 
Reklam ajansımız çalıştığı müşterilerinin reklam finansmanı için finansal kaynaklar açısından yönlendirilmesini sağlamaktadır. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kaynakları en uygun yöntemlerle bulmak ve bu kaynakların doğru kullanımı için finansal danışmanlık hizmetleri yürüterek müşterilerinin finansal açıdan güçlendirerek reklam kalemlerini arttırmayı ve reklam harcamalarını minimize etmeyi  amaçlanmaktadır.
 
Bu bağlamda KOSGEB destekli reklam tanıtım çalışmalarınız için danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.
 
Reklam ajansımız İvedik Organize Sanayi ve OSTİM’de bulunan firmaların katılacağı fuar, etkinlik ve organizasyonlar için katalog, broşür vb. reklam araçlarının hazırlanması, stand çalışmaları, fotoğraf çekimleri için hizmet verimektedir.
 
Ayrıca İvedik ve Ostim bölgelerinde bulunan firmaların matbaa basım - baskı işleri için hizmet sunulmaktadır.
 
Gücünüze güç katmak için üreten değerlerin yanındayız.